Ką reikia apsvarstyti prieš nusprendžiant, kokia terasa yra tinkamiausia?

Terasa tai vieta, kurioje laikas sustoja ir atrodo, jog niekur geriau negali būti, tik namuose. Kiekvienas, kuris bent kartą pagalvojo, kad nori terasos, privalo ją įsigyti, nes tai yra viena iš geriausių investicijų, kuri labai greitai atsiperka, nes tuomet, kaip terasa yra įrengta, nesinori eiti namo ir laiką leisti joje. Terasą įsigyti šalia namo yra patogu, nes joje galima pietauti ir pusryčiauti, pietums pasikviesti draugus ir mėgautis grynu oru, tuo pačiu apsisaugant nuo netikėtų oro sąlygų. Terasoje galima ir knygą skaityti, o šiltais orais net įsirengti namų ofisą, nes gryname ore dirbti yra smagiausia.

Nuo ko prasideda terasos įrengimas? Pirmiausia yra nustatoma tiksli terasos vieta, dydis ir forma, taip pat, kokios bus naudojamos medžiagos. Tik žinant tikslius platformos matmenis, galima numatyti pamato vietą, nes tai priklauso ne tik nuo dydžio, bet ir nuo formos. Jei jūsų norimos terasos forma nėra standartinis kvadratas ar stačiakampis, jums gali prireikti daugiau tvirtinimo taškų, tačiau, pavyzdžiui ,jei  ji bus ovali, tvirtinti pakaks iš vienos pusės. Nustačius platformos ribas ir pamato vietą, pamatą galite sumontuoti patys arba prašyti pagalbos profesionalų, kurie geriausiai žino, kaip reikia atlikti savo darbą. Terasos įrengimas atrodo paprastas darbas, bet renkantis terasą statyti patiems, dažnai susiduriama su sunkumais, kurie ateityje kainuoja daug daugiau.

Kodėl verta pasirinkti profesionalus, kad jie padėtų pastatyti terasą?

Daugumai atrodo, jog terasą lengva pastatyti pačiam, nes tai lyg mažo namelio šalia statymas, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Dažniausiai tie, kurie patys stato, sugaišta daugiau laiko ir jų yra didesnės išlaidos, kadangi meistrai žino, kur galima nusipirkti kokybiškų medžiagų už prieinamą kainą.

Mūsų specialistų komanda užtikrins, kad lauko terasos gamyba būtų greita ir sklandi. Klientui nereikia niekuo rūpintis: nei skaičiuoti, kiek ir kokių medžiagų reikės, nei ieškoti, kur jų įsigyti ar sukti galvą, ką daryti su likučiais. Jūsų terasos darymas yra mūsų atsakomybė nuo… iki – visus statymo darbus atliekame patys. Mūsų pagrindinė veikla – kokybiškų ir ilgaamžių terasų statyba Vilniuje ir Vilniaus rajone. Nuolat įgyvendiname didelės apimties projektus ir įrengiame terasas prie restoranų, kavinių, viešbučių ar kitų verslų. Jau 7 metus sėkmingai vystome veiklą ir galime jums pasiūlyti bei įgyvendinti originalius ir praktiškus sprendimus!

Terasas gaminame iš: Medinių lentų – galima rinktis iš termiškai apdorotos, dažytos ar kitaip impregnuotos pušies, maumedžio medienos. WPC terasinių lentų – WPC kompozito terasinės lentos, tai ilgaamžis sprendimas jūsų terasai. WPC lentų nereikia šveisti, dažyti, jos yra atsparios UV spinduliams ir oro sąlygoms. Plytelių – ieškantiems modernaus sprendimo – siūlome terasą iš plytelių. Terasoms įrengti naudojame akmens masės terasines plyteles, kurios atrodo elegantiškai ir nereikalauja jokios specialios priežiūros.