Kompiuteris ir vaikas – kai padėti gali nebent antivirusinės programos…

Internetas namuose, internetas darbe, internetas mokykloje, internetas netgi telefone – visur jis – jau Visagalio vardą gavęs internetas. Ko gero, nustebtumėm pamatę, kokį nepilnavertiškumą pajaustumėm atsisakę interneto vienai savaitei ir kiek daug laiko atsirastų mūsų gyvenime tikriesiems malonumams, o paroje laiko niekuomet nebepritrūktų. Be abejo, pasvajoti apie tokią situaciją galima, bet realybėje ją kažin ar sutiktumėm išpildyti – nebent kompiuterį mums plėšte išplėštų iš rankų, ar kokią nemenką sumelę kaip kompensaciją sumokėtų. Prisirišę mes prie šio „padaro“ labiau nei prie šeimos nario ir net nepastebėjom, kada jis tapo tokia svarbia gyvenimo dalimi.

Ginčytis galima.. Sakysit – šviečiamoji priemonė, naudinga informacija, naujienos, visa kita, bet pakalbėkim apie neigiamą pusę. Didžiausią įtaką internetas daro vaikams. Sukčiavimas, psichologinis smurtas, šnipinėjimas – jame tykantys pavojai nebesuskaičiuojami jau ir ant rankų pirštų. Pasinaudojimas vaiko naivumu yra didžiausias internete slypintis pavojus. Nelegalių programų ar žaidimų pasisiuntimas sukelia problemų, kuomet kompiuteris užkrečiamas virusu. O tėvai visgi negali stebėti vaiko veiklos 24 valandas per parą. Antivirusinės programos šiuo atveju atlieka svarbų vaidmenį siekiant apsisaugoti nuo neigiamų padarinių. Jos apsaugo nuo kenksmingų programų ir taip sumažina rizikos pavojų. Juk grįžus iš darbo namo rastas kompiuteris su dingusiais svarbiausiais dokumentais nebūtų gražiausiai dienos pabaigą pažymintis dalykas. Todėl antivirusinės kaip virtualios auklės paslaugų naudojimasis puikiausias pasirinkimas.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info kamtoreikia.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top