Antivirusinių kaina – už ką mokame?

Nemokamos antivirusinės yra vienos populiariausių, o populiarumo paslaptis ne kas kita, o – kaina. Nieko nekainuoja, dovana, pigu – žodžiai tokie mieli vartotojo ausiai, tačiau ar nereikėtų pažvelgti truputėlį giliau? Pigumas ir kokybė šiais laikais vargu ar labai suderinamas dalykas. Juk antivirusinės neatsiranda iš niekur, kiekvieno naujo dalyko sukūrimui reikalingi žmogiškieji ištekliai. O kaip kainuoja apčiuopiamos medžiagos pavyzdžiui baldo sukūrimui, taip kainuoja ir žmogaus įdedamos pastangos kuriant apsaugos programą, įskaitant skiriamą tam laiką bei atiduodant savo žinias. Taip pat jų kūrimui reikalinga ir įvairi programinė įranga, laboratorijos ir taip toliau.

Sumokėdami už programą, mes esame tikri, jog nusiperkam saugų produktą, o nelegali programa jums niekada netaps geriausia antivirusine. Išimtis galioja nebent tuomet, kai kūrėjas norėdamas pritraukti daugiau vartotojų, vieną mėnesį leidžia ją išbandyti nemokamai. Praėjus kuriam laikui, dažniausiai tai būna mėnuo, teks susimokėti, jeigu paslaugos teikimas jus tenkina . O veikiausiai bus taip, kad jus tenkins, nes būsite jau pripratę prie bandomosios versijos ir tada atskaičiuosite iš savo kišenės reikiamą sumą. Būna ir taip, kad žmogus susimoka, bet jo veide yra ryškus nepasitenkinimas ir girdime bumbėjimą: „už ką čia reikia mokėti?“Apskritai didžiajai daliai vartotojų trūksta žinių šioje srityje, todėl elektroninėje erdvėje turėtų būti plačiau kalbama apie antivirusinių įtaką, teikiamą naudą ir panašiai, kadangi tada vartotojas žinotų už ką jam tenka pakloti vienokią ar kitokią sumą pinigų.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info kamtoreikia.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top